DJ A-Z best, občianskym menom Martin Molnár narodený v Máji 1981 v Košiciach začína už vo svojich 15-tich rokoch ako barman, osvetľovač a napokon ako DJ.

Odhodlanie a fakt, že jeho život patrí tanečnej hudbe umocňuje aj nešťastná udalosť v požiarom zničenom klube ARZENAL, kedy prichádza o celý svoj hudobný archív a ani napriek tomu nekončí s povolaním DJ.

 Práve naopak. Za krátky čas je neoddeliteľnou súčasťou najprestížnejších košických klubov a 3. júna 2005 otvára svoj vlastný klub STATION music hall, v ktorom ste mali možnosť vidieť a počuť veľa kvalitných slovenských, aj zahraničných DJ's, kapiel a live projektov.

DJ A-Z best je uznávaný Slovenský DJ a v súčasnosti už aj producent vydávajúci pod značkou CREEK SOUND

V jeho setoch môžete počuť disco, latino, tribal, tech, funky, vocal house, ale aj veselé techno, trendový progressive a electro house nevynímajúc... jednoducho od „A“ po „Z“ :-)

Pravidelne ho môžete počuť v košických kluboch BOBA Bar, JAZZ Club, ale aj v ostatných kluboch, nie len na Slovensku, ale aj v Maďarsku a v Taliansku.

Ročne ma odohraných približne 160 klubových, ale aj spoločenských akcií s pestrým hudobným archívom.

Spolupracuje s mnohými agentúrami, či už na hudobnej produkcii, alebo pri samotnom organizovaní eventov, sales supportov a iných podujatí pre spoločnosti a značky.

Aj to sú atribúty, ktoré zaručujú zodpovedný prístup k Vašej akcii, alebo podujatiu a šetria Váš čas a peniaze.

Referencie: